Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wieści z rynku

Zabytkowy dworzec w Białej Podlaskiej do remontu. PKP ogłosiły przetarg

Tagi:
dworzec
,
dworzec w Białej Podlaskiej
,
PKP
,
przetarg
,
remont

Zabytkowy dworzec w Białej Podlaskiej zostanie wyremontowany. Zarząd PKP ogłosił przetarg na roboty budowlane w ramach projektu. Firmy, które są zainteresowane wzięciem udziału w postępowaniu mogą składać propozycje do 15 maja 2012 roku.

Dworzec w Białej Podlaskiej obecnie
Dworzec w Białej Podlaskiej obecnie
Fot.: PKP SA

Zabytkowy dworzec w Białej Podlaskiej zostanie przebudowany. Zarząd PKP ogłosił 27 kwietnia przetarg na roboty budowlane w ramach zadania. Podmioty, które chcą wziąć udział w postępowaniu, mogą składać kandydatury do 15 maja, do godz. 12.15.

Przeczytaj również: Dworzec we Wrocławiu. Montaż secesyjnych witryn

Dworzec w Białaj Podlaskiej a remont

Przetarg obejmuje remont wpisanego do rejestru zabytków dworca w Białej Podlaskiej. Zamówienie zakłada, m.in.: przemurowanie kominów, wymianę elewacji, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej. Dodatkowo, wyłoniona w przetargu firma, będzie zobowiązana do zrealizowania przebudowy części pomieszczeń w budynku dworca, w tym kas biletowych, schodów i klatek schodowych. Roboty budowlane obejmą także przedudowę terenu wokół dworca. W ramach tego etapu prac, wybudowany zostanie nowy parkig oraz powstanie nowa nawierzchnia peronowa i komunikacyjna, zbudowane zostaną zewnętrzne pochylnie dla osób niepełnosprawnych. Zamawiający, spółka PKP przewiduje, że dworzec zostanie wyremontowany do końca lipca 2013 roku.

Remont dworca w Białej Podlaskiej - szczegółowe informacje >>


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2

Tematy powiązane

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: