Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wieści z rynku

Profesjonalnie dla profesjonalistów. INFORMATORY 2017

Tagi:
INFORMATOR BUDOWLANY
,
Informator Instalacyjny

Dostępne jest już najnowsze wydanie INFORMATORÓW 2017 – kompendiów wiedzy z branży budowlanej i instalacyjnej dla profesjonalistów.

Dla kogo?

Informatory to tytuły skierowane do architektów, projektantów, wykonawców, firm budowlanych i instalacyjnych oraz inwestorów, a zatem osób związanych z szeroko rozumianą branżą budowlaną.

Zawartość

Publikacje te składają się z 3 tomów „Informatora Budowlanego-murator” poświęconych wyrobom konstrukcyjnym, materiałom izolacyjnym, chemii budowlanej, materiałom wykończeniowym oraz
narzędziom (t. 1. „Konstrukcje, Izolacje, Chemia, Wykończenie”), dachom i narzędziom dekarskim
(t. 2. „Pokrycia Dachowe i Akcesoria” –) oraz oknom, drzwiom, fasadom, szkłu budowlanemu i akcesoriom okiennym (t. 3. „Stolarka Otworowa i Akcesoria”) oraz tomu „Informatora Instalacyjnego-murator”, dotyczącego wyrobów z branży sanitarnej, grzewczej, wyposażenia pomieszczeń sanitarnych, odnawialnych źródeł energii, wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, instalacji elektrycznych, techniki oświetleniowej i teleinformatycznej, a także zabezpieczeń mechanicznych, elektronicznych i przeciwpożarowych.

Zasadniczą część informatorów stanowią prezentacje firm zamieszczone w konkretnych działach tematycznych. Ponadto znaleźć tu można poradniki techniczne, indeksy nowości oraz szczegółowe indeksy firm działających w danej branży. W najnowszym wydaniu podjęty został także temat certyfikacji LEED i BREEAM. Zaprezentowano artykuły omawiające kwestię wielokryterialnej oceny budynków, pozwalające szerzej zapoznać się z kryteriami przyznawania certyfikatów, a także przegląd obiektów certyfikowanych zrealizowanych w Polsce.

Jakość w cenie

Warto nadmienić, że informatory charakteryzują się bardzo wysokim poziomem merytorycznym. Opracowywane są przez wykształconych kierunkowo redaktorów, zaś artykuły powstają przy współpracy z organizacjami branżowymi, inżynierami i projektantami.
Wydania drukowane dostępne są także w wersjach cyfrowych, co ułatwia korzystanie z roczników.


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: