Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wieści z rynku

Nowy Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad

Tagi:
GDDKiA

Premier Beata Szydło w dniu 12 grudnia 2016 powołała Krzysztofa Kondraciuka na stanowisko Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad. Od 17 lutego 2016 zajmował stanowisko dyrektora warszawskiego oddziału drogowej GDDKiA.

Krzysztof Kondraciuk, Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad
Krzysztof Kondraciuk, Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad
Fot.: GDDKiA

Krzysztof Kondraciuk zastąpił Jacka Bojarowicza. To pierwszy od 2008 roku dyrektor GDDKiA wyłoniony w drodze konkursu. Przez ostatnie osiem lat szefowie GDDKiA byli „pełniącymi obowiązki”. Nowy dyrektor był jednym z trzech kandydatów na stanowisko Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad. Pozostali dwai to: dyrektor GDDKiA Jacek Bojarowicz oraz Łukasz Lendner, zastępca dyrektora GDDKiA.

Krzysztof Kondraciuk jest absolwentem Wydziałów Budownictwa Politechniki Białostockiej oraz Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Z drogownictwem związany jest od 1983 roku. Karierę rozpoczynał od Rejonu Dróg Publicznych w Białymstoku. Później był dyrektorem Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku. Od lutego 2016 pełnił funkcję dyrektora oddziału GDDKiA w województwie mazowieckim.


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: