Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wieści z rynku

Najnowsze wydanie „Informatora Budowlanego-murator” i „Informatora Instalacyjnego-murator” już w sprzedaży!

Tagi:
INFORMATOR BUDOWLANY
,
Informator Instalacyjny

Informatory to grupa tytułów spółki ZPR Media (właściciela marki Murator) z segmentu budowlanego i instalacyjnego kierowanych do profesjonalistów. Od 20 lat są obecne na rynku cieszą się niegasnącym zainteresowaniem czytelników.

Historia informatorów sięga 1995 roku, wówczas pojawiły się pierwsze ich egzemplarze dodawane do miesięcznika „Murator”. W formie książkowej „Informator Budowlany-murator” po raz pierwszy został wydany w 1997 roku. 5 lat później podzielono go na trzy niezależne tytuły: „Konstrukcje, Izolacje, Chemia, Wykończenie”, „Pokrycia Dachowe i Akcesoria”, „Stolarka Otworowa i Akcesoria”, zaś w 2001 wydzielono „Informator Instalacyjny-murator”. Te cztery autonomiczne grzbiety od lat stanowią cenne źródło wiedzy dla konstruktorów, inżynierów, architektów, projektantów i wykonawców.

Informatory powstały by ułatwić orientację na polskim rynku wyrobów, a także producentów, przedstawicieli i dystrybutorów materiałów budowlanych, instalacyjnych, wykończeniowych oraz wyposażenia wnętrz użyteczności publicznej. Ich główną zaletą jest uporządkowana i przejrzysta forma. Trzon stanowią prezentacje ofert firm, na które składają się opisy wyrobów, zdjęcia, rysunki i schematy, a także kod 2D, umożliwiający przejście do teczki firmy w serwisie Tuznajdziesz.pl. Istotnym elementem są artykuły merytoryczne pisane przy współpracy zarówno ze stowarzyszeniami, jak i specjalistami z danych dziedzin, indeksy nowości, a także rozbudowane indeksy produktów, stanowiące jednocześnie kompleksowy przegląd firm działających w branży.

Od edycji 2015 informatory dostępne są także w wersji cyfrowej. Do dyspozycji czytelników oddane zostały wygodne e-książeczki, które można przeglądać na komputerze, a także aplikacje na tablety i smartfony (oparte na systemie iOS oraz Android). Dostępy do wydań cyfrowych dołączane są do zakupionego pakietu tytułów drukowanych.

Jesteś zainteresowany najnowszym wydaniem informatorów? Nie czekaj – ZAMÓW!


Fot.: Informator Budowlany

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: