Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wieści z rynku

Murator PROJEKTY

Tagi:
budynki gospodarcze
,
budynki inwentarskie
,
budynki usługowe
,
katalog
,
Murator PROJEKTY

MURATOR S.A. wydał nowy katalog Murator PROJEKTY – Budynki inwentarskie, gospodarcze i usługowe.

Zawiera on Kolekcję ponad 200 projektów skierowanych głównie do przedsiębiorców oraz gospodarstw rolnych i agroturystycznych. Katalog zawiera szeroką ofertę garaży  i budynków gospodarczych oraz budynków garażowo-magazynowych i magazynów. Prezentowane są w nim także budynki usługowe takie jak warsztaty samochodowe, domy weselne, sklepy, restauracje i pensjonaty. Kolekcję ponad 70 projektów stanowią budynki inwentarskie: obory, chlewnie, tuczarnie i stajnie oraz obiekty im towarzyszące: ujeżdżalnie, lonżownie i płyty obornikowe. 
Katalog Murator PROJEKTY jest bezpłatnym półrocznikiem wydawanym w marcu oraz wrześniu. Można go zamówić korzystając ze strony internetowej http://projekty.muratordom.pl/inwentarskie.htm, wysyłając e-mail na adres projekty@murator.com.pl lub dzwoniąc na numer 022 59 05 555 (580, 590).


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: