Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wieści z rynku

Międzynarodowe targi instalacyjne INSTALACJE, Poznań, 8-11 kwietnia 2014 roku

Tagi:
Securex
,
targi budowlane

W dniach 8-11 kwietnia 2014 roku Poznań na cztery dni stanie się stolicą instalatorów i projektantów instalacji, ponieważ w tym czasie odbędą się Międzynarodowe targi instalacyjne INSTALACJE. Poza przeglądem oferty producentów liczących się na rynku instalacji, organizatorzy targów zaplanowali liczne pokazy praktyczne, konferencje i debaty na najważniejsze tematy nurtujące branżę.

Jedną z największych atrakcji tegorocznych targów INSTALACJE będzie IV edycja Mistrzostw Polski Instalatorów. Blisko 100 instalatorów będzie walczyć o tytuł Mistrza Polski. W zawodach będzie się liczył czas i dokladność montażu!

Instalatorzy chętni pobić rekord Waldemara Jackowskiego wynoszący 1 minutę, 13 sekund i 60 setnych sekundy mogą jeszcze się zgłaszać do konkursu. Napewno warto, ponieważ pula nagród to aż 100 tysięcy złotych, a nowy Mistrz Polski wyjedzie z targów Mercedesem Citan!

Fot.: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Ciekawie zapowiada się współny projekt targów INSTALACJE i  Międzynarodowymi Targami Zabezpieczeń SECUREX – Inteligentny Budynek.

Wszystkie prezentowane na targach przez wystawców produkty, które znajdują zastosowanie w zintegrowanych systemach zarządzania zostaną oznaczone hasłem Jestem Inteligentny – Inteligentny Budynek, ułatwiając zwiedzającym znalezienie tych produktów i zasięgnięcia szerszej informacji na ich temat u producentów.

Po raz drugi w trakcie trwania INSTALACJI odbędą się Targi Ciepła Systemowego TCS skierowane do branży ciepłowniczej, z zakresu zarządzania energią cieplną w budynkach i elementów składowych takich jak: kotły na paliwo stałe i gazowe, pompy ciepła, kolektory słoneczne czy ogniwa fotowoltaiczne. Targom TCS towarzyszyć będzie konferencja, organizowana przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie, na temat nowoczesnych, efektywnych i ekologicznych technologii w ciepłownictwie systemowym.

Organizatorzy nie zdradzają wszsytkich przygotowanych wydarzeń targowych i zaplanowanych atrakcji, a zachęcają do wzięcia udziału w tegorocznych INSTALACJACH!

Więcej informacji na www.instalacje.mtp.pl. Bilety wstępu na targi można kupić online: www.mtp24.pl

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: