Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wieści z rynku

„Informator Budowlany-murator” i „Informator Instalacyjny-murator” – najnowsze wydanie już dostępne!

Tagi:
INFORMATOR BUDOWLANY
,
Informator Instalacyjny

Na rynku pojawiły się informatory 2016, a w nich – tradycyjnie – przegląd oferty sprawdzonych firm z branży budowlanej i instalacyjnej.

Dla budownictwa...

Informatory to kompendium wiedzy nt. szeroko rozumianego rynku budowlanego. Trzy części poświęcone wyrobom konstrukcyjnym, materiałom izolacyjnym, chemii budowlanej, materiałom wykończeniowym, narzędziom, pokryciom dachowym i stolarce otworowej, a także oddzielny tom dotyczący instalacji – wody i kanalizacji, odnawialnych źródeł energii, ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, instalacji elektrycznych, automatyki budynków oraz ochrony osób i mienia.

Informatory to przejrzyste i kompleksowe źródło informacji na temat ofert firm, dystrybutorów i wykonawców działających w danej branży. Są one przestawione w formie prezentacji produktowych umieszczonych w konkretnych działach tematycznych. Znajdziemy tu również przeglądy nowości rynkowych, ciekawe opisy obiektów referencyjnych, które mają certyfikaty LEED lub BREAAM, poradniki techniczne opracowane przez specjalistów z danych branż, a także rozbudowane indeksy produktów, będące wykazem firm działających w poszczególnych sektorach rynku budowlanego.

...i środowiska

Podążając za tak istotną kwestią, jaką jest ochrona środowiska w tomie pierwszym i trzecim Informatora Budowlanego-murator oraz w „Informatorze Instalacyjnym-murator” zaprezentowane zostały obszerne przeglądy produktów przyjaznych środowisku, czyli takich, które mają certyfikaty środowiskowe (np. Błękitny Anioł, Certyfikat budynku pasywnego, Emicode) lub parametry wskazujące na ich energooszczędność.

Informatory to niemalże 1000 stron rzetelnie opracowanych treści dostępnych zarówno w formie papierowej, jak również cyfrowej – jako wygodne e-książeczki oraz aplikacje na smartfony i tablety (oparte na systemie iOS i Android).

Informator Budowlany-murator 2016
Informator Budowlany-murator 2016

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: