Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wieści z rynku

"Informator Budowlany-murator" i "Informator Instalacyjny-murator" – najnowsze wydania dla profesjonalistów

Tagi:
INFORMATOR BUDOWLANY
,
Informator Instalacyjny
,
informatory

Właśnie ukazało się najnowsze wydanie "Informatora Budowlanego-murator" i "Informatora Instalacyjnego-murator". Wydanie wyjątkowe, bo w całkowicie zmienionej szacie graficznej i z rozbudowaną merytoryką.

Trzy części "Informatora Budowlanego-murator" oraz "Informator Instalacyjny-murator"
Trzy części "Informatora Budowlanego-murator" oraz "Informator Instalacyjny-murator"

Ideą informatorów jest przedstawienie aktualnej oferty producentów z branży budowlanej i instalacyjnej, przy zachowaniu precyzyjnego podziału tytułów na części tematyczne, a każdej z nich – na działy i poddziały. Do dyspozycji profesjonalistów są więc:

  • "Informator Budowlany-murator. Konstrukcje, Izolacje, Chemia, Wykończenie" – przewodnik po rynku wyrobów konstrukcyjnych, materiałów izolacyjnych, chemii budowlanej, materiałów wykończeniowych, narzędzi oraz sprzętu budowlanego,
  • "Informator Budowlany-murator. Pokrycia Dachowe i Akcesoria" – tytuł poświęcony pokryciom dachowym i akcesoriom, narzędziom i sprzętowi dekarskiemu, odzieży roboczej oraz sprzętowi BHP,
  • "Informator Budowlany-murator. Stolarka Otworowa i Akcesoria" – rocznik prezentujący aktualną ofertę producentów okien, drzwi i akcesoriów, konstrukcji przeszklonych i ich elementów, fasad, szkła budowlanego, okuć budowlanych, bram garażowych i przemysłowych,
  • "Informator Instalacyjny-murator" – tytuł w całości poświęcony branży sanitarnej, grzewczej, wyposażenia pomieszczeń sanitarnych, ekologicznych źródeł ciepła i energii, wentylacji, klimatyzacji, centralnego odkurzania, instalacji elektrycznych, ochrony osób i mienia.

Edycja 2013 informatorów różni się znacznie od wcześniejszych wydań. Po pierwsze – wszystkie cztery tytuły wzbogacono o rozbudowaną część merytoryczną. Znajdziemy w nich zarówno artykuły dotyczące bieżących zagadnień ze świata szeroko rozumianej „budowlanki”, praktyczne porady pisane przy współpracy z ekspertami z danej dziedziny, jak i szczegółowo opracowane indeksy produktów, będące jednocześnie przeglądem firm działających w branży. To jednak nie wszystko. Od pierwszej okładki widać bowiem także zmianę formy. Większy format (203 x 275 mm) to jedno, drugie to nowy papier, którego wygląd idealnie współgra z profesjonalną tematyką serii. Najważniejsza jest jednak zmiana layoutu – przejrzysta makieta pozytywnie wpływa na czytelność prezentowanych informacji. Jest także zgodna z aktualnymi światowymi trendami graficznymi, obowiązującymi w pismach z tego segmentu.

Jesteś zainteresowany najnowszym wydaniem informatorów? Nie czekaj – ZAMÓW!


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: