Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wieści z rynku

Elbląg: rozbudowa centrum handlowego Ogrody

Tagi:
Centrum handlowe
,
deweloper
,
prace budowlane
,
rozbudowa

Elbląskie centrum handlowe Ogrody powiększy się. Deweloper odpowiedzialny za realizację inwestycji - spółka CBRE Global Investors zamierza rozbudować obiekt. Prace budowalne w ramach przedsięwzięcia mają rozpocząć się w przyszłym roku.

Centrum handlowe po rozbudowie - wizualizacja
Centrum handlowe po rozbudowie - wizualizacja
Fot.: CBRE

Centrum handlowe Ogrody w Elblągu zostanie rozbudowane. Już za kilka miesięcy mają rozpocząć się prace budowlane nad rozbudową obiektu. Deweloper realizujący inwestycję - spółka CBRE Global Investors zamierza rozbudować obiekt powiększając jego powierzchnię dwukrotnie.

Przeczytaj również: Erbud ma nowe kontrakty o prace budowlane

Rozbudowa centrum handlowego

Po przebudownie centrum handlowe będzie dysponowało 43 500 m2, i tym samym stanie się obiektem handlowym o znaczeniu regionalnym. Elbląskie centrum handlowe, będzie dysponowało 130 lokalami usługowymi. Ponadto, budynek zyska nową przestrzeń gastronomiczną, a zaplecze rozrywkowe galerii zostanie wzbogacone o wilosalowe kino.
Prace budowlane w ramach rozbudowy obejmują również powiększenie trzypoziomowego parkingu, który docelowo będzie miał 1200 miejsc postojowych. Za rozbudowę centrum handlowego Ogrody, odpowiada firma ACEETUM Central Europe, która działa na zlecenie dewelopera - CBRE Global Investors.

Centrum handlowe Ogrody dziś

Centrum handlowe Ogrody zostało wybudowane w 2002 roku. Inwestycja znajduje się w Elblągu przy ul. Płk. Stanisława Dąbka. Obecnie obiekt dysponuje 17 500 m2 powierzchni i mieści się w nim 55 lokali usługowych. Parking na terenie obiektu ma 900 miejsc parkingowych.


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: