Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Najnowsze kontrakty

Mirbud wybuduje galerię Mistrza Jana

Tagi:
Centrum handlowe
,
Galeria handlowa
,
galeria mistrza Jana
,
Mirbud
,
roboty budowlane

Mirbud podpisał umowę o roboty budowlane na wybudowanie obiektu komercyjnego na Mazowszu. W ramach kontraktu zostanie zrealizowana galeria handlowa w Węgrowie. Wartość umowy przekracza 15 mln złotych.

Galeria handlowa Podkowa - wizualizacja
Galeria handlowa Podkowa - wizualizacja
Fot.: www.galeriapodkowa.pl

W Wegrowie, w woj. mazowieckim zostanie wybudowana galeria handlowa Mistrza Jana. Inwestor - spółka Galeria Mistrza Jana Sp. zo.o. na generalnego wykonawcę inwestycji wybrał Mirbud.

Przeczytaj również: Taka będzie galeria Amber w Kaliszu. ZDJĘCIA

Strony podpisały umowę o roboty budowalne 5 lipca. W ramach kontraktu wykonawca za 15,4 mln złotych wybuduje galerię, parkingi naziemne, a także zagospodaruje infrastrukturę drogową i techniczną wokół obiektu. Galeria Mistrza Jana ma zostać wybudowana do maja 2013 roku.

Mirbud buduje galerie handlowe

Aktualnie wykonawca buduje galerię handlową Podkowa w Podkowie Leśnej oraz galerię Bawełnianka w Bełchatowie. Ponadto, Mirbud realizuje Double Tree Hotel by Hilton Warsaw Conference Center & Spa.


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: