Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Firmy i ludzie

Finał konkursu Malarz Roku

Tagi:
farby
,
konkurs Malarz Roku Dekoral
,
prace wykończeniowe

Podczas uroczystej gali rozstrzygnięto konkurs Malarz Roku Dekoral 2012. Do finału zakwalifikowało się 10 realizacji, jury wybrało spośród nich trzy najlepsze.

To była już trzecia edycja konkursu Malarz Roku Dekoral. Wszystkie 10 finałowych obiektów zostało wnikliwie zwizytowane przez jury. 
Miejsce I i tytuł Malarza Roku Dekoral 2012 zdobyła firma BPBP SA Zarząd Robót Wykończeniowych za prace wykończeniowe (jury szczególnie doceniło profesjonalne zastosowanie farby Kwarts marki Sigma aplikowanej za pomocą specjalnego wałka) biurowca Wichary w Pyrzowicach. Nagrodę główną - samochód VW Caddy, ufundowały marki Sigma oraz Dekoral Professional.
Miejsce II zdobyła firma LUMER Technologie Wykończeniowe w Budownictwie za prace wykończeniowe (ciekawe efekty dekoracyjne z zastosowaniem specjalistycznych farb Sigmatex Polysatin i Akrotix 3000 Satyna) w Klubie Fitness Pure Jatomi w Centrum Handlowym Promenada w Warszawie. W nagrodę firma otrzymała maszynę natryskową MARK 5 ufundowaną przez firmę Graco.
Miejsce III oraz urządzenie renowacyjne AS28 Terso – nagrodę ufundowaną przez firmę Flex – zdobył Zakład Usługowo-Produkcyjny KWADREX R Robert Adamik za prace wykończeniowe w domu jednorodzinnym we Wrocławiu. W ttym przypadku doceniono wyjątkową precyzję przeprowadzonych robót z zastosowaniem tapet Sigmascan, a także nakładanie powłok malarskich na podłożach gipsowych.
Przyznano także specjalne wyróżnienia za poszczególne rodzaje prac wykonanych na finałowych inwestycjach.

- Przemierzyliśmy Polskę wzdłuż i wszerz, aby przyjrzeć się każdemu obiektowi i zobaczyć z bliska efekty wymalowań oraz prac wykończeniowych. Wybór nie był prosty, gdyż każda inwestycja – co mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć – to praca wysokiej klasy profesjonalistów dbających o każdy detal. W każdej ze zgłoszonych inwestycji zastosowano produkty precyzyjnie dopasowane do specyfiki podłoży, na których były aplikowane. Inwestorzy potwierdzili także bezbłędne osiągnięcie zakładanych efektów wizualnych oraz użytkowych – podsumował ostatnią edycję konkursu Jarosław Domowicz, managera Akademii Technik Malarskich Dekoral Professional.

Galeria
Pokaz slajdów:

Konkurs Malarz Roku Dekoral 2012 rozstrzygnięto 20 kwietnia 2013 podczas uroczystej gali w Hotelu Narvil w Serocku, a całe wydarzenie było transmitowane online na stronie malarz-roku.pl.  
Organizatorzy mają nadzieję, że w kolejnych edycjach konkursu Malarz Roku Dekoral weźmie udział jeszcze więcej firm wykonawczych, co z pewnością zaowocuje jakością usług i prowadzonych prac.

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: