INWESTYCJE BUDOWLANE-murator - zamówienie
Przewodnik po rynku inwestycji budowlanych w Polsce, stanowiący kompendium wiedzy dla inwestorów polskich i zagranicznych, którzy szukają partnerów do współpracy przy planowaniu, projektowaniu i realizacji inwestycji. Zawiera ilustrowany przegląd obiektów oddanych do użytku w dwóch ostatnich latach, prezentacje firm, komentarze ekspertów, raporty na temat sytuacji w różnych sektorach polskiego budownictwa, a także prognozy na 2013 rok.
Tytuł bezpłatny, dostępny w wersji drukowanej i elektronicznej. Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymaniem katalogu, wypełnij poniższy formularz.


Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
imię i nazwisko*:
stanowisko*:
tel.:
e-mail*:
www:
nazwa firmy*:
ul.*:
kod pocztowy*:
miejscowość*:

działalność*:
administracja budynkami
deweloper
firma projektowa
budowlana firma wykonawcza
inwestor
obsługa inwestycji
producent
spółdzielnia mieszkaniowa
inna

 
Wysyłając formularz, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZPR Media S.A. z siedzibą w Warszawie przy al. Wyzwolenia 14, zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami) z zapewnieniem prawa dostępu do tych danych oraz ich poprawiania. Dane osobowe zbierane są wyłącznie na potrzeby Wydawnictwa w celu realizacji zamówienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych przez ZPR Media S.A. w celach promocyjno-marketingowych.
Zgadzam się na przesyłanie na podany adres elektroniczny informacji handlowych w rozumieniu Ustawy z dn. 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera serwisu dla profesjonalistów Muratorplus.pl z aktualnymi wydarzeniami w branży oraz najciekwszymi informacjami z serwisu.